Ballkoni i një pallati rrezikon të bjerë, tmerrohen banorët
Një ballkon në një pallat në Tiranë rrezikon të shembet.

Policia ka shkuar në vendin e ngjajres dhe ka rrethuar zonën. Nga rënia e ballkonit, rrezikohen biznes dhe qytetarë, pasi zona e Myslym Shyrit është e populluar.

Tërmeti 5.8 ballë është pësuar nga shumë lëkundje të tjera përgjatë natës dhe orëve të para të mëngjesit të sotëm, i fundit në orën 08:25 3.2 ballë.

Në kryeqytet rreth 500 banorë kanë kaluar natën në çadrat e emrgjencës.
Shtuar më 22/09/2019, ora 13:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori