Balla thirrje deputetëve: Me 20 shtator të votojmë Këshillin Kombëtar të Integrimit
Këshilli Kombëtar i Integrimit, nuk do të jetë strukturë qeveritare por strukturë parlamentare. Kështu shprehet deputeti socialist Taulant Balla i cili i ka bërë sot thirrje deputetëve të opozitës të marrin pjesë në Komisionin e Integrimit për të votuar Këshillin e Integrimit.


“Thirrje deputetëve të PD të vijnë në Komision, Këshilli Kombëtar i Integrimit nuk është strukturë qeveritare por strukturë parlamentare. Këshilli do të votohet në 20 shtator dhe Partia Demokratike duhet të marrë pjesë”, u shpreh Balla. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 11:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori