Balla jep urdhrin e parë: S’ka më udhëtime jashtë shtetit për deputetët
Kreu i grupit Taulant Balla ka deklaruar se nuk do të ketë më udhëtime jashtë shtetit si më parë.

Ai ka theksuar se do ketë ulje të shpenzimeve për vizita jashtë shtetit.

“S’ka më udhëtime jashtë shtetit, do ketë ulje të shpenzimeve për vizita jashtë shtetit”, ka theksuar Balla.

Madje ky urdhër është vendosur në marrëveshjen e bashkëpunimit dhe mirëkuptimit me Ballës, sekretarit dhe ministrave.

Kjo marrëveshje do t’i shpërndahet deputetëve që do nënshkruajnë marrjen në dijeni për të. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2017, ora 12:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori