Balla e nis me kritika për socialistët: Të dashur shokë e shoqe
Ditën e sotme ka nisurb punimet Asambleja e Socialistëve ku pritet të bëhet analiza e 100 ditëve të para të qeverisjes.

Fjalën e parë në Asamble e ka marrë Taulant Balla i cili e nisi fjalën me një autokritikë.

“Të qeverisim me besnikëri ndaj atyre që na votuan. Partia është ura lidhëse mes Kuvendit dhe qeverisjes.

Nuk jemi aspak ku duhet në lidhje me organizmin e Partisë.

Shokë dhe shoqe deri në muajin nëntor ne kemi përmbyllur në 90 % zgjedhjet në pjesën organizative të vendit”, u shpreh mes të tjerash Balla. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2018, ora 10:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori