Balla apel PD: Të vijë në komision për propozimet e OSBE-ODIHR
Në një prononcim të shkurtër për mediat, deputeti socialist Taulant Balla, teksa u prononcua për reformën zgjedhore, i bëri thirrje PD që të vijnë në komision dhe të diskutojnë propozimet e OSBE-ODIHR.

"Kemi propozuar transparencën e fushatës, hapësirat e bërjes së fushatës. Votimi elektronik kërkon të paktën 2 vjet kohë.

PD ka bërë kakofoni, njëherë kërkon numërim elektronik, njëherë votim. I bëjmë thirrje PD të vijë në komision të diskutojmë propozimet e OSBE-ODIHR./albeu.com/
Shtuar më 17/01/2017, ora 11:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori