Balili në kërkim nga policia, por kërcen i qetë në dasmë (VIDEO)
Kelmend Balili është një ndër njerëzit më të kërkuar nga Policia e Shtetit por edhe nga policia ndërkombëtare.

Pavarësisht se janë zhvilluar aksione të ndryshme për ta arrestuar si dhe janë vënë në dispozicion 50 milionë lek për informacione se ku ai mund të gjendet, sërish policia nuk ka asnjë zhvillim për të.

Lapsi.al publikon sot një video ekskluzive të Klement Balilit, duke kërcyer gjatë një dasme në resortin e tij “Santa Quaranta” në Sarandë.

Bëhet fjalë për dasmën e datës 18 shtator. Edhe video që shihni më poshtë e tregon Balilin kur kërcen një prej këngëve të njohura për ekipin e futbollit të Sarandës. Siç shihet nga planet në kërcim është edhe nusja.

Kujtojmë se Balili u shpall në kërkim ndërkombëtar nga Greqia që në datën 17 maj 2016./albeu.com/
Shtuar më 11/02/2017, ora 10:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori