Babë e bir plagosen me armë zjarri në Durrës, autori ishte i dehur
Dy persona janë plagosur me armë zjarri rreth orës 17:45 në Durrës.

plagosur kanë mbetur dy shtetasi H.B dhe M.B, (babë e bir) të cilët ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

Dyshohet se pas një konflikti të çastit dy të plagosurit janë qëlluar me armë zjarri nga shtetasi A. Ll , i cili është larguar nga vendi i ngjarjes. Autori i ngjarjes ishte nën gjendjen e alkoolit.

Policia ka rrethuar zonën dhe po vijon kërkimet për kapjen e autorit.

Shtuar më 14/09/2020, ora 18:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori