Babai nga Shkupi denoncon humbjen e djalit 10-vjeçar: Ndodhen në Tiranë, më ndihmoni…
Një shqiptar nga Maqedonia ka denoncuar humbjen e gruas dhe djalin 10 vjeçar në Shqipëri.

Shaban Zeqiri apelon për ndihmë pasi sipas tij gruaja e tij është me probleme mendore dhe ka një damar në ballë.

Babai i dëshpëruar tregon se për herë të fundit me djalin ka folur me 8 mars në Tiranë dhe sipas tij ai i ka kërkuar të vijë e ta kërkojë në Tiranë.

Gruaja e Shaban Zeqirit është larguar nga shtëpia ditën e shtunë pa lënë gjurmë./albeu.com/
Shtuar më 10/03/2017, ora 11:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori