Zbulohet e vërteta e vizitës së Bashës që pa gdhirë në Tropojë
Ditën e sotme në Troprojë do të zhvillohet cermonia e përurimit të shtatores së heroit të domokracisë Azem Hajdarit.

Në këtë cermoni, krah Bashës ka marrë pjesë edhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi.

në galerinë më sipër mund të shikoni kryetaren e LSI-së Kryemadhikrah të Lulzim Basha dhe ish-kryeministrit Sali Berisha.

Në këtë cermoni do të marrin pjesë edhe Princ Leka, vellai i kryeministrit te Kosoves, Daut Haradinaj, kreu i PR-se, Fatmir Mediu etj. /albeu.com/


Shtuar më 27/10/2017, ora 11:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori