Avokat Ngjela: Kush nuk futet në Parlament nga lista përfundon në burg
Avokati, Spartak Ngjela, i ftuar në emisionin "Dritare" ka deklaruar se të gjithë përsonat që janë në listë dhe që do të lënë mandatin do të përfundojnë në burg.

Sipas Ngjelës këta përsona duhet të marrin mandatine pasuar nga paraardhësit dhe të futen në Parlament, ndryshe do të përfundojnë në burg.

“Ti nuk kupton procedurën, e kupton procedurën ti? Nuk e kupton. Edhe 90% e atyre që janë në parlament nuk e kuptojnë procedurën“, tha avokati, duke këmbëngulur, që e gjithë lista e deputetëve pasardhës, do të përfundojnë në burg. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2019, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori