Autobusët e Tiranës mbulohen nga uji (VIDEO)
Kanë mjaftuar rreshjet siç parashikohej dhe tërë vendi të kthehej në një kënetë të madhe. Rrugët plot ujë, një trafik i rënduar dhe urbanët që shfaqnin muungesa të theksuara.

Pranë Jetaoshqef.al kanë ardhur disa pamje shokuese, ku urbani i Vorës dhe Paskuqanit është mbuluar nga uji.

Ashtu siç duket edhe nga pamjet e mëposhtme, i gjithë urbani është mbushur me ujë, duke krijuar vështirësi dhe brënda saj. /albeu.com/

Shtuar më 08/11/2016, ora 09:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori