Autobusi i Kamzës del nga rruga, merr para babë e bir
Mëngjesin e sotëm raportohet se një atutobus i linjës Kamëz-Tiranë ka pësuar një aksident duke dalë nga rruga.

Shkak i këtij aksidenti mësohet të jetë bërë një defekt teknik.

Nga njoftimet paraprake bëhet e ditur se nga devijimi i autobusit janë përplasur dy persona, babë e birë, për fat të mirë lehtësisht.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton mbi rrethanat e aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2018, ora 09:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori