Autobusi del nga rruga dhe hynë në një banesë, plagoset faturino
Një autobus urban i linjës Qendër-Tufinë gjatë pasdites së sotme është aksidentuar në rrugën “Myslym Keta”. Ai ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në oborrin e një banese.

Për pasojë, ka mbetur i lënduar faturino i autobusit. Policia bënë me dije ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit./Albeu.com/
Shtuar më 03/09/2016, ora 19:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori