Aurela pozon me Berishën, fansat e shajnë (FOTO LAJM)

Bukuroshja Aurela Hoxha e cila shquhet për finesën dhe elegancën, ka një simpati të madhe për Sali Berishën dhe këtë gjë e ka ndarë me miqtë e saj në Instagram.

Bashkangjitur fotos në fjalë, Aurela ka shkruar: "Ky njeri i madh për mua!". Kaq ka mjaftuar që të shpërthenin një valë akuzash e sharjesh, jo vetëm në drejtim të Berishës, por në lojë është vendosur edhe bukuroshja.

Ndryshe nga herët e tjera ku ajo fshinte komentet e fansave dhe ndjekësve, kësaj radhe nuk ka vepruar në këtë mënyrë, por ka qëndruar në heshtje.

Ofendimeve te komentuesve ajo nuk i është kundërpërgjigjur, teksa është mjaftuar duke shijuar foton në fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2014, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori