Aurela Gaçe u drejtohet gazetarëve e fyer: Kemi halle më të mëdha!
View this post on Instagram

i falenderoj qe me kuptuan por, pastaj ishte fyese cdo kerkese ! Me elementarja, pyesim nje here si je, pastaj kerkojme mbushësa programesh😔! Kuptohej nga kerkesa se as nuk me ndjekin e as kishin dijeni per asgje nga ato qe shkruaja ketu. thjeshte, na trego si po ja kalon 😂😂😂😂. Nejse. Se kemi halle me te medha se keto . . - ----- ------- ...repost from @blitz.al Per @aurelagaceofficial keto dite nuk kane qene te lehta pasi ndryshe nga ne qe ndodhemi me familjaret tane ajo u vetizolua larg tyre per 14 dite dhe prej dy ditesh eshte ribashkuar me ta. Padiskutim tani eshte pak me e qete, pasi ka ne krah ata qe do me shume por per te nuk ishte e lehte. Aurela tashme po kalon kohe me familjen, po luan me vajzat, ben palester ne shtepi dhe ashtu sic e thote ne video, vuri laps ne sy e shume shpejt do ju shoqeroje duke kenduar sic ajo di te beje.😊 Aurela ka ndermarre dhe nje tjeter veprim, mjaft domethenes! Ndiqni me kujdes videon e pare dhe me siguri ne fund do te ndiheni me mire. Ps: @aurelagaceofficial eshte nje nga mikeshat me te dashura te Blitz.al ndaj dhe e vleresojme shume faktin qe pavaresisht gjendjes shpirterore zgjodhi te ndante me te gjithe ne kete moment nga dita e saj. 🙏🏻 ------ ------- @arberhajdari @fundjavendryshe neser pak gje nga une ,por sigurisht ne jemi ketu per me gjate, e do te vazhdojme,te gjithe bashke. Te 👏👏👏per cfare jeni duke bere si staf faleminderit @labinotsgash ❤qe ishe i pari qe me kuptove. @rudinamagjistari gjithmone, gjithashtu❤

A post shared by veten dua gjallë (@aurelagaceofficial) on

Aurela Gaçe u është drejtuar sot të gjitha mediave që i kërkonin një prononcim gjatë periudhës kur ajo ishte e izoluar për 2 javë dhe nuk mund të takonte dot as dy vajzat e saj.

Këngëtarja shqiptare shprehet në një postim të fundit në Instagram, se ka pasur shumë kërkesa nga miq gazetarë që dëshironin ta kishin në programin e tyre, por shprehet se ishin tepër fyese për të.

Ajo shton se ka pasur edhe kërkesa nga fansat që i kërkonin të këndonte në video live, por gjendja e saj shpirtërore e bënte thjesht të pamundur të qeshte e të këndonte”

“Më kërkonin të qeshja, por isha në një periudhë të trishtuar dhe e kisha të pamundur të bëja sikur. Kam dy ditë që jam bashkuar me vajzat dhe gjendja shpirtërore është shumë mië mirë se ç’ishte këto dy javë”. Shprehet Aurela.

Këngëtarja u karantinua për 14 ditë pas mbërritjes nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për të mbrojtur familjen e saj nga çdo situatë.

Statusi i Aurelës:

❤🙏🙏🙏🙏 dy ditet e para,mora kerkesa nga miq gazetare e …i falenderoj që më kuptuan por, pastaj ishte fyese çdo kërkesë!

Me elementarja, pyesim një herë si je, pastaj kërkojmë mbushësa programesh😔! Kuptohej nga kërkesa se as nuk me ndjekin e as kishin dijeni për asgjë nga ato që shkruaja këtu. Thjesht, na trego si po ja kalon 😂😂😂😂. Nejse. Se kemi halle me të medha se këto.
Shtuar më 31/03/2020, ora 11:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori