Aulona rrëzohet në mes të skenës pa nisur mirë emisioni
Mbrëmjen e sotme ka nisur sezonin e ri “Thumb On”, programi nën drejtimin e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut.

Po që në nisje, kur sapo kishin dalë në studio dy moderatoret janë hasur me një incident “të vogël”.

Fatma dhe Aulona kanë hyrë në studio duke kërcyer me këngën më të re të dyshes Klajdi dhe Bruno, “Lulija”.

Por duket se Aulona nuk ka patur dhe aq fat, pasi duke kërcyer ka rrëshkitur.

E vendosur në siklet Aulona i ka kërkuar ndihmë Fatmës e cila menjëherë ka kaluar në publicitet.
Shtuar më 03/11/2019, ora 21:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori