E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
Atentati që tronditi Tiranën, arrestohet bashkëpunëtori i Konjarit
Policia ka shpallur në kërkim Domart Konjari, për atentatin me 4 plumba ditën e djeshme në Tiranë.

Dejvi Ksami u vra për shkak të pazareve të drogës nga konkurenti i tij.

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka qenë mbrëmjen e sotme i ftuar në News 24, ku dhe ka folur për vrasjen që tronditi Tiranën.

“Është arrestuar bashkëpunëtori i Domart Konajrit. Ka ndaluar bashkëpunëtori ekzekutor kryesor dhe janë ndihmuar nga persona të tjerë. Ai që ka ndihmuar tashmë është në duart e policisë”, ka thënë Xhafaj. /albeu.com/
Shtuar më 30/01/2018, ora 23:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori