Atentati në Vlorë, 19 vjeçarja në rrezik për jetën
Gjendja e 19- vjeçares e cila mbeti dje e plagosur në atentatin me eksploziv ndaj makinës së biznesmenit Isuf Brahimaj në Vlorë vijon të jetë e rëndë.

Ornela Gjini është operuar nga mjeku ortoped së bashku me mjekët e djegies plastike, pasi ka pasur krahun e thyer si dhe djegieekstremitetet e poshtme (këmbët). Mjekët bëjnë të ditur se vajza të mbetet nën terapi intensive dhe kujdesin e bluzave të bardha. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 10:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori