Atentati në Shkodër, zbulohet vendi ku fshihet autori (VIDEO)
Pëlqej
Fill pas atentatit në Shkodër, ku mbeti i plagosur rëndë një i ri, policia ka gjetur një makinë të braktisur në fshatin Zogaj.

Dyshohet se personi që kreu atentatin fshihetmalin e Taraboshit dhe është në tentativë për të kaluar në Malin e Zi.

Në zonë kanë shkuar dhe forca të FNSH-së, të cilët po krehin zonën. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2017, ora 14:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori