Atentati me 20 të shtëna në Tiranë, dyshohet për arsye hasmërie
Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kamëz.

Elez Bodisha 50 vjec, u plagos por tashmë është jashtë rrezikut për jetën, ndersa në vendin e ngjarjes janë regjistruar 20 të shtëna.

Ngjarja dyshohet për shkak hasmërie.

“Më datë 25.10.2018, rreth orës 20:07, në Valias të Kamzës është plagosur me armë zjarri në rrethana ende të pa qarta shtetasi E. B., 50 vjeç.

Shtetasi i dëmtuar aktualisht ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Po bëhet krehja e zonës, territorit përreth, si dhe janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore dhe hyrje- daljet e kryeqytetit”, njoftoi Policia. /albeu.com/
Shtuar më 25/10/2018, ora 22:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori