Atentat në Elbasan, tentohet vrasja e të riut në derën e shtëpisë
Një ngjarje e rëndë ndodhi orët e para të ditës së sotme në Elbasan ku një i ri ka qëlluar disa herë me pistoletë për të vrarë shtetasin D.I 28 vjeç për për fat të mirë nuk ia ka arritur qëllimit.

Blutë e Elbasanit bëjnë me dije se ngjarjaka ndodhur në lagjen "Skëndërbej", ndërkohë që janë në kërkim për kapjen e 29-vjeçarit">29-vjeçarit R.B si i dyshuar të jetë autori i ngjarjes, raporton Albeu.com.

Grupi hetimor gjeti dhe sekuestroi në cilësinë e provës materiale 3 gëzhoja armë zjarri të kalibrit 7.65 mm. /Albeu.com/
Shtuar më 22/03/2017, ora 10:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori