Atentat mes natës, qëllohet me plumba shtëpia e krutanit
Pëlqej
Një portë në Krujë është goditur mbrëmjen e djeshme me plumba.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Zezë, në shtëpinë e 60-vjeçarit">60-vjeçarit R.M rreth orës 23:30.

Policia e Krujës tha se punon për sqarimin e plotë të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve. /albeu.com/


Shtuar më 11/03/2018, ora 13:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori