Atentat me një të vdekur në ish-Bllok, plagoset dhe Vis Martini (VIDEO)
Një i vrarë dhe 2 të plagosur.

Ky është bilanci i një ngjarje të rëndë sot në ish-Bllok të Tiranës.

Ngjarja ka ndodhur në një nga lokalet e kësaj zone.

Mësohet se një nga të plagosurit është Ervis Martini, një emër i përmendur edhe më herët për problemet me drejtësinë.

njëjtat burime thonë se ai është jashtë rrezikut për jetën.

Forca të shumta të policisë ndodhen në vendin e ngjarjes.
Shtuar më 04/10/2018, ora 22:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori