Asqeriu i bën thirrje Ramës: Teatri është i shenjtë!
Lufta e artistëve kundër prishjes së Teatrit vazhdon akoma me zell.

Aktori i mirënjohur Bujar Asqeriu i ftuar në Neës24 ka folur edhe njëherë për prishjen e Teatrit Kombëtar.

Asqeriu me forcë thekson se Teatri Kombëtar nuk duhet shembur pasi është frymë dhe është shenjtëri.

Aktori ndër të tjera i drejtoi një thirrje kryeministrit Edi Rama, tek i cili beson ende se do të kthejë mendje për prishjen e teatrit. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2018, ora 19:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori