Asnjë avokat nuk e merr përsipër autorin e krimit të 8 fishtë në Selenicë
Autori i krimit të 8 fishtë në Selenicë të Vlorës, Ritvan Zyka do të dal para trupit gjykues ditën e nesërme në orën 10:00.

Së fundmi ka nisur edhe marrja në pyetje e tij nga ana e por është bërë me dije se ky proces ka qënë mjaftë i vështirë pasi asnjë avokat nuk ka pranuar të mbrojë çështjen e Ritvan Zykas.

Vetëm ditën e sotme është bërë e mundur caktimi i një avokati në mënyrë që autori i krimit të 8 fishtë të merret në pyetje.

Detajet e reja nga burimet e familjarëve dhe të policisë bëjnë me dije se i riu e kishte paralajmëruar një "hata" të tillë por kjo nuk ishte marre parasysh. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2018, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori