"Askush nuk mund të të lëndojë me shumë se vetja", Marsida ka akoma për të thënë
Eshtë kthyer padyshim në një personazhet më të komentuar për momentin, që kur ngjarja e rëndë tronditi qytetin e Kavajës.

Në banesën e Marsida Qatjas, 30-vjeç pati një përplasje me armë më 10 tetor ku mbeti i vrarë 41-vjeçari Dritan Haxholli dhe u plagos shefi i sigurisë së burgut të Durrësit, Bledar Toci.

Ajo ka folur për disa media duke sqaruar versionin e saj sesi ndodhi ngjarja ama nuk mungojnë edhe shkrimet në rrjete sociale.

Pikërisht në Facebook, ajo ka publikuar një status ku shkruan: Askush nuk mund të të lëndojë më shumë se sa lëndon ti veten tënde, duke menduar për gjëra dhe njerëz që nuk vlejnë!! /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2019, ora 09:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori