Askush nuk e priste! Kush është vajza që u eliminua nga Love Story (VIDEO)
Ka përfunduar në natën e 11-të rrugëtimi i Suelës në Love Story, teksa Saimiri vendosi të mos i jepte trëndafil.

Bukuroshja nga Tirana falenderoi të gjithë ata që e kanë mbështetur, ndërkohë që dha një koment edhe për personat që nuk e kanë patur qejf.

Shumica prej jush nuk e besojnë por ika unë. Falenderoj të gjithë ata që më kanë përkrahur dhe shpresoj t’ju jetë bërë qejfi atyre që donin që unë të ikja nga emisioni”, u shpreh Suela pas eliminimit.

Dy vajzat e fundit ishin Suela adhe Flavia, teksa Saimiri zgjodhi t’ia jepte trëndafilin kësaj të fundit.

“Ti japim respektin vajzës së fundit që mund ta mbajmë në këtë rrugëtim. Jeni të dyja tipe lozonjare dhe kemi klauar me të dyja takime shumë të bukura, por mendoj se njëra nga ju është në një cikël jete si unë.

Dua t’ju falenderoj për këtë rrugëtim, deri këtu dhe këtë trëndafil të fundit dua t’ia dhuroj Flavias”, u shpreh ai.

style=" background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:540px; min-width:326px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% - 2px); width:calc(100% - 2px);">
style="padding:16px;"> style=" background:#FFFFFF; line-height:0; padding:0 0; text-align:center; text-decoration:none; width:100%;" target="_blank">
style=" display: flex; flex-direction: row; align-items: center;">
style="background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; flex-grow: 0; height: 40px; margin-right: 14px">14px; width: 40px;">
style="display: flex; flex-direction: column; flex-grow: 1; justify-content: center;">
style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 4px; flex-grow: 0; height: 14px">14px; margin-bottom: 6px; width: 100px;">
style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 4px; flex-grow: 0; height: 14px">14px; width: 60px;">
style="padding: 19% 0;">
style="display:block; height:50px; margin:0 auto 12px; width:50px;">
style="padding-top: 8px;">
style=" color:#3897f0; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px">14px; font-style:normal; font-weight:550; line-height:18px;"> View this post on Instagram
style="padding: 12.5% 0;">
style="display: flex; flex-direction: row; margin-bottom: 14px">14px; align-items: center;">
style="background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; height: 12.5px; width: 12.5px; transform: translateX(0px) translateY(7px);">
style="background-color: #F4F4F4; height: 12.5px; transform: rotate(-45deg) translateX(3px) translateY(1px); width: 12.5px; flex-grow: 0; margin-right: 14px">14px; margin-left: 2px;">
style="background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; height: 12.5px; width: 12.5px; transform: translateX(9px) translateY(-18px);">
style="margin-left: 8px;">
style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; flex-grow: 0; height: 20px; width: 20px;">
style=" width: 0; height: 0; border-top: 2px solid transparent; border-left: 6px solid #f4f4f4; border-bottom: 2px solid transparent; transform: translateX(16px) translateY(-4px) rotate(30deg)">
style="margin-left: auto;">
style=" width: 0px; border-top: 8px solid #F4F4F4; border-right: 8px solid transparent; transform: translateY(16px);">
style=" background-color: #F4F4F4; flex-grow: 0; height: 12px; width: 16px; transform: translateY(-4px);">
style=" width: 0; height: 0; border-top: 8px solid #F4F4F4; border-left: 8px solid transparent; transform: translateY(-4px) translateX(8px);">
style="display: flex; flex-direction: column; flex-grow: 1; justify-content: center; margin-bottom: 24px;">
style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 4px; flex-grow: 0; height: 14px">14px; margin-bottom: 6px; width: 224px;">
style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 4px; flex-grow: 0; height: 14px">14px; width: 144px;">

style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px">14px; line-height:17px; margin-bottom:0; margin-top:8px; overflow:hidden; padding:8px 0 7px; text-align:center; text-overflow:ellipsis; white-space:nowrap;">style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px">14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px; text-decoration:none;" target="_blank">A post shared by Love Show (@lovestory_tvklan)
E para që mori trëndafilin ishte Generda dhe e dyta Meri, të cilën ai theksoi se i ka mbetur në mendje që natën e parë.

Trëndafili i rradhës ishte për Xhesin dhe i katërti për Redonën, të cilën e veçoi për sinqeritetin e saj.

Ceremonia e trëndafilave u ndërpre në mes nga Enxhëll, e cila kishte një mesazh surprizë për Saimirin, ku kërkonte të rikthehej.

Ndërkohë, 33-vjeçari u shpreh se ka nevojë të mendohet për të marrë vendimin nëse do ta kthejë Enxhëllin apo jo./tvklan.al
Shtuar më 25/01/2021, ora 23:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori