Asambleja e PS, pritet të votohet programi
Delegatët e Partisë Socialiste janë futur para pak minutash në votimin për programin e ri politik, ndryshimet në statut dhe anëtarët e Asamblesë Kombëtare.

Rreth 1500 delegatë socialistë do të të votojnë në Pallatin e Kongreseve pas një asambleje maratonë, e cila ka nisur në orën 11:00 të ditës së sotme.

Pas procesit të votimit pritet të dalin edhe emrat e rinj që do të jenë pjesë e Asamblesë Kombëtare./albeu.com/
Shtuar më 05/11/2011, ora 18:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori