As para e as luks! Zbulohet jeta plot halle e Hermes Nikajt: S'kishte lekë as për kafe!
Mikesha e ngushtë e “Zogut të Tiranës”, Hermes Nikajt e ftuar në emisionin “Pa Gjurmë” ka folur lidhur me jetën e shokut të saj, e cila duket se është larg luksit të reklamuar në rrjetet sociale.

Vajza e quajtur Maria, ka treguar se ka pasur momente në jetën e tij kur Hermes Nikaj nuk ka pasur të ardhura për të paguar qeranë por asnjëherë nuk i ka shkuar rrugës së prostitucionit. Sipas saj, Hermesi është viktimë e shoqeve të tij, pasi ai vetë kishte vendosur që të mos shoqërohej më me to.

Zogu mbrohet nga femrat për të mos rënë në sy se kush është. Gjithmonë ruhej që gjasmë kam këtë të dashur, thjesht kjo ka qënë. Nuk ka lidhje Zogu me këtë pjesë. Ai e njeh shumë frikën. Ka shumë frikë ai. I thashë mos u merr më me ato gocat. Më tha motra jam larguar se do të digjem kot.

E kishte menduar edhe vetë. Mendoj se i kanë thënë ata: hajde shoku ikim hanë dhe heqim ndonjë vizë, se nuk është për turp. Zogu nuk ka patentë jo më të ketë makinë. Kishte kohë që ngelte pa lekë dhe më thoshte: Të vij të pij një kafë 50 lekë. E ëma qante e i thoshte a do vish ta paguash qeranë. Është gjynah se ka një baba të sëmurë në shtëpi. Mos ta hajë kot burgun kot Zogu,”- tha në emision Maria.

Shtuar më 25/11/2019, ora 18:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori