Arvizu pret krerët e politikës, mungon Rama
Aleksander Arvizu
Me rastin e 20 vjetori i vendosjes së marrëdhënieve Shqipëri- SHBA, kohë kur u hap ambasada amerikane në vendin tonë, Alexandër Arvizu ka organizuar një pritje me krerët e politikës shqiptare në rezidencën e ambasadës.

Të pranishëm në këtë takim, i cili ka patur biseda miqësore kanë qenë Presidenti Bamir Topi, Kryeministri Sali Berisha, Ministri i Jashtëm Edmond Haxhinasto, Kryeparlamentarja Jozefina Topalli dhe dy ish-presidentët Rexhep Mejdani dhe Alfred Moisiu.

Kreu i opozitës Edi Rama, ka munguar në këtë takim. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2011, ora 18:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori