Arvizu dhe Totozani mbështetje për zonat veriore
Aleksandër Arvizu
Ambasadori amerikan në vendin tonë Aleksandër Arvizu pas takimit me Avokatin e Popullit Igli Totozani shprehu shqetësimin e tij për situatën e krijuar nga përkeqësimi i motit duke bërë apel për të kontribuar në masat që po ndërmerren.

Totozani nga ana e tij shprehu rëndësinë për sigurimin e jetëve të banorëve. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2012, ora 11:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori