Artistja sulmon ish-deputetin: Shit gruan dhe rregullo pallatet që ke ndërtuar
Pallate të tëra janë të pabanueshme oas tërmetit të 26 nëntorit.

Artistja Keti Bashhysa ka reaguar ashpër ndaj ish-deputetit socialist dhe ndërtuesit Hazir Gashi disa prej pallateve të të cilit janë dëmtuar nga tërmeti I 26 Nëntorit.

Qindra banorë të këtyre pallateve kanë mbetur në rrugë, pasi apartamentet e tyre janë klasifikuar si të pabanueshme ndërkohë që sipas Bashhysës, Gashi ka deklaruar se nuk ka çfarë bën psi kompania e tij ka falimentuar..

Shit gruan, fëmijët, motrat, vëllezërit, fisin. Shit edhe dashnoren Hazir”, shkruan e indinjuar Bashhysa.

Reagimi i plotë:

Hazir Gashi! Dëgjova që ke thënë se: Nuk kam ç’të bëj, kompania ime ka falimentuar! Vërtetë?!!! Po kur kurseve tulla dhe beton, që të ngopje babëzinë tënde, e mendove falimentimin?!!!!! Hazir Gashi! Gjej 1 zgjidhje! Shit gruan, fëmijët, motrat, vëllezërit, fisin. Shit edhe dashnoren Hazir! Amá ,ne, mijëra banorë të pallateve të tua, mos na le në rrugë, mos guxo! I kemi blerë me sakrifica ato shtëpi, me shumë sakrifica“
Shtuar më 03/12/2019, ora 19:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori