Artan Lame: Isha pa punë, bashkëshortja më kërkonte dhuratë, unë i çova kutinë bosh
Nje rrefim ndryshe ai Artan Lames, drejtorit te Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, insitucioni që bashkoi ALUIZNI-n dhe Hipotekën.

Në një intervistë në emisionin “Mos i fol Shoferit“, ai ka zbuluar per here te pare “nje rreng” qe i ka bere bashkeshortes se tij, vite me pare, kur ka thene se ka qene ne gjendje jo te mire ekonomike, pasi ka qene i papaune.

“Nuk e kam thënë asnjëherë por në vitin 2013 nuk kam qënë shumë mirë ekonomikisht se kam qënë pa punë, tani duhet thënë jam mirë sepse puna në shtet ka benefite, ka gjëra të paguara, por atëherë merresha me punë civile. Ajo kishte dëshirë një dhuratë që unë nuk mund t’ja bleja dhe i cova vetëm kutinë bosh të asaj që ajo donte dhe kur hyra në punë vite më vonë ia bleva dhe atë që donte patjetër, është shprehur ai”, per Rudina Dembacaj.
Shtuar më 06/10/2019, ora 10:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori