Artan Hoxha përfundon në Prokurori: Kur ia nxjerr lepurin nga ferra, shteti e kap me qerre!
Gazetari Artan Hoxha ka përfunduar në Prokurori, ku sipas tij ka zbuluar ngjarje të rëndësishme kriminale në vend.

Mësohet se Hoxha është thirrur për tu pyetur në lidhje me ngjarjen e Malësisë së Madhe, ku mbetën të vrarë dy të rinj, Klement Pepaj dhe Vilson Cutaj për shkak të konfliktit, për parcelat me kanabis.

"Publikova dhe denoncova ngjarjen e vrasjes se dy te rinjve dhe zhdukjes se autorit te krimit, ku motivi ishte pazaret e prishura per parcelat e mbjellla me kanabis në veri te vendit…

Sot me mesdite duke iu përgjigjur kërkesës së prokurorisë se Shkodrës, për të dhënë deklarime në lidhje me ngjarjen e 3 tetorit 2020">2020, ku mbetën të vrarë Vilson Çutaj dhe Klement Pepa, nga autori i krimit Daniel Pepa….", shkruan ndër të tjera Hoxha.

Reagimi i Artan Hoxhës:

Ja pra…
kur ia nxjerr “lepurin” nga ferra, shteti e kap me qerre…..

Me 25 shtator 2020">2020

deklarova publikisht se ABC News, se “Shqiperia po vjen ere kanabis dhe barut”…

Me 3 tetor 2020">2020

Ekspozova dhe denoncova kanabizimin e vendit në vit zgjedhor, me video dhe prova…

4 tetor 2020">2020

Publikova dhe denoncova ngjarjen e vrasjes se dy te rinjeve dhe zhdukjes se autorit te krimit, ku motivi ishte pazaret e prishura per parcelat e mbjellla me kanabis në veri te vendit…

29 tetor 2020">2020

Perfundova në dispozicion te hetimit te agjesive te zbatimit te ligjit….
Kisha vite pa i ngjitur shkallet e policise gjyqesore te Qarkut te Shkodres….

Me video: Sot me mesdite duke iu pergjigjur kerkeses se prokurorise se Shkodres, per te dhene deklarime në lidhje me ngjarjen e 3 tetorit 2020">2020, ku mbeten te vrare Vilson Çutaj dhe Klement Pepa, nga autori i krimit Daniel Pepa….
Shtuar më 29/10/2020, ora 20:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori