Artan Hoxha: Ju tregoj ushtrinë e vërtetë të Metës

Ditën e djeshme Meta hodhi një fotografi teksa nderonte njërin prej ushtarëve të Gardës së Republikës që shërbejnë tek Presidenca.

U mësua se Presidenti Meta i tha atij se "ti do të jesh i ushtari i dytë dhe unë i pari në mbrojtje të Republikës".

Pikërisht këtë batutë, gazetari investigativ Artan Hoxha e ka ironizuar me statusin e tij të fundit në Facebook.

"Si i tha ushtarit te Gardes ne vendroje gjate paradites se djeshme Komandanti i Pergjithshem:

"Ti do jesh ushtari i dytë në mbrojtje të Republikës, ushtari i parë do jem unë... Ne fakt gjithe ushtria e tij, me duket se eshte kjo qe shihni pas meje.."-ka shkruar ai ndërkohë që pas tij duket shkruar me të madhe MAFIA. /albeu.com/

Shtuar më 22/11/2019, ora 14:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori