Artan Fuga mposht me sukses COVID-19: Rikthehem me shpresë
Akademiku, Artan Fuga, përmes një postimi në facebook, ka bërë me dije për ndjekësit se mungesa e komunikimit këto 17 ditë ka ardhur si pasojë e infektimit me virusin Covid-19.

Ai shprehet se tashmë është rikuperuar plotësisht dhe rikthehet me shpresë dhe besim, duke lënë të kuptohet se është tashmë i negativizuar nga Covid-19.

"Pas 17 ditësh kur ka qenë e pamundur të komunikoj për shkaqe të kuptueshmë në ditët tona, rikthehem në komunikim me shpresë dhe besim se nuk do të rikthehem më atje nga ku po rikthehem!

Falenderoj pa masë dr. Arian Harxhi, prof., si edhe të gjithë miqtë që nuk m’u ndanë asnjë cast, kolegë, mjekë, të afërm, të njohur e të panjohur, që na ndihmuan me gjithçka mundën dhe kishin.

Përulem!", shkruan Fuga.

Shtuar më 10/11/2020, ora 18:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori