Arta Marku zhvillon takimin e rëndësishëm ndërkombëtar
Pëlqej
Prokurori i Përgjithshëm i Shqipërisë znj.Arta Marku po merr pjesë në një takim të rëndësishëm rajonal në kryeqendrën e Kroacisë, Zagreb.

Në takim merr pjesë Prokurori i Përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Jeff Sessions, Prokurorët e Përgjithshëm si dhe Drejtorët e Policive të gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor.

Takimi rajonal zhvillohet në Akademinë e Policisë në Zagreb në datat 23-25 maj 2018 për luftën kundër krimit të organizuar ndërkombëtar. /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2018, ora 13:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori