Arrestohet turisti i huaj, iu gjet çantë e dyshimtë
Sot në Tiranë u mirëprit sekretari amerikan John Kerry.

Një person u arrestua ditën e sotme pranë sheshit "Skëndërbej".

Ai është turist i huaj dhe kishte një çantë që autoriteteve iu duk e dyshimtë.

I riu iu duk i dyshimtë policëve dhe ndaj u shoqërua në komisariat për tu marrë në pyetje. /Albeu.com/
Shtuar më 14/02/2016, ora 20:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori