Arrestohet “Tony Montana” shqiptar
Policia italiane arreston shqiptarin Fatjon Grapcaj i cili njihet ndryshe si “Tony Montana”. Sipas policisë, Grapcaj ka qenë disa herë objektiv i atentateve nga konkurrentët po shqiptarë në biznesin e drogës.

Banda e tij merrej me shpërndarje në shkallë të gjerë të heroinës dhe kanabisit në zonën e San Remos dhe në tërë Rivierën. Grapcaj gjendet i arrestuar në burgun e Imperias. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2014, ora 12:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori