Arrestohet shqiptari në Itali, i jepte makinës me 150 km në orë
Pëlqej
Një 33-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali për shkak se ecte mes qytetit me 150 km në orë në qytet.

Ngjarja ka ndodhur në komunën Chiusdino në Siena.

33-vjeçari shqiptar u kap pasi u ndoq edhe nga policia, e cila i bëri edhe testin e alkoolit, të cilën ai kundërshtoi duke bërë edhe rezistencë.

Për këtë arsye policia e arrestoi me akuzën e rezistencës dhe dhunës ndaj zyrtarëve publik. /albeu.com/
Shtuar më 01/02/2018, ora 09:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori