Arrestohet shqiptari me një kilogram kokainë në Shqipëri
Ditën e djeshme u arrestua një djalë 30-vjeçar nga Shqipëria në u arrestua dje në kalimin e San Pietro Stabio-Clivio.

Personi, që ngiste një makinë me targa italiane dhe që hynë në Zvicër, u ndalua nga rojet kufitare në kalimin e San Pietro di Stabio.

Pas një reagimi dyshues nga njësia e qenve dhe kërkimi i mëpasshëm i specialistëve, rezultoi se rreth një kilogram kokaina u gjet në makinë.

Pas marrjes në pyetje nga policia ai u arrestua, ndërsa rezultoi se i kishte skaduar edhe leja e drejtimit të automjetit. /albeu.com/

Shtuar më 30/07/2018, ora 15:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori