E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
EMRI/ Arrestohet shoferi që aksidentoi me vdekje 60-vjeçarin në Elbasan
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme me pasojë humbjen e jetës së një 60 vjeçari në spitalin e Traumës Elbasan.

Kujtojmë se ngjarja ka ndodhur pranë fshatit të Vrionit në Gjirokastër dhe për këtë arsye, policia ka vënë në pranga shoferin e një furgoni.

Policia ka arrestuar Jeton Dodën, 30 vjeç banues në Tiranë.

Policia e ka bërë arrestimin e tij sepse ditën e djeshme, ky person duke udhëtuar në aksin rrugor Ura e Gajdarit-Krane, me mjetin tip Benz me targë TR 7316 U, është përplasur pranë fshatin Vrion me motoçikletën "Tianma", me drejtues shtetasin D. Gj., 62 vjeç, banues në fshatin Vrion, i cili u transportua në Tiranë dhe humbi jetë në ambientet e Spitalit të Traumës./albeu.com/

Shtuar më 01/02/2017, ora 09:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori