E FUNDIT/ Partizani humb mundësinë e kreut, Skënderbeu i "bën gjëmën" (VIDEO)
Arrestohet roja i kompanisë, po vidhte naftë, por fitimet do ti ndante
Një roje i një kompanie në Korçë, ka rënë në prangat e policisë, pasi është kapur duke vjedhur 20 litra naftë.

Sipas hetimeve të policisë lekët që roja do të fitonte nga shitja e naftës do ti ndante me ekonomistin e kompanisë.

Njoftimi i policisë

Më date 09.01.2018 u arrestua në flagrancë shtetasi XH.G dhe u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Korçë, për shtetasin M.S, vjeç 26 e 33, banues në Bilisht, XH.G roje private, pasi dyshohet se në fshatin Trestenik, në nënstacionin e një kompanie private XH.G është kapur duke vjedhur 20 litra naftë, me mjetin tip “Benz”, dhe një pjesë të lekëve nga shitja e naftës, do ja jepte shtetasit Sh. ekonomist në këtë kompani. Nenet 134 e 135 të Kodit Penal. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2018, ora 22:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori