Kapet sërish një nga tre shqiptarët e arratisur nga paraburgimi në Greqi
Është vënë në pranga një nga tre shqiptarët e arratisur nga paraburgimi në Greqi.

Policia greke bën me dije se ka vënë në pranga njëri nga shqiptarët në zonën Menidi në Athinë ndërsa mësohet se ishte ndaluar për trafik droge.

Arratisja e 4 personave, mes tyre 3 shqiptarë dhe një gjeorgjian, ndodhi gjatë mesnatës.

Sipas informacioneve të para të mediave greke, të burgosurit prenë hekurat e dritave të qelive të tyre në katin e dytë të burgut dhe përdorën çarçafë për të zbritur. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2018, ora 15:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori