Arrestohet i riu nga Patosi që rrahu nënën me grushte
Foto Ilustruese
Një 31-vjecar nga Patosi është arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij.

Në prangat e policisë ka rënë J.V, i cili është denoncuar pranë bluve të Fierit për dhumë në familje.

Sipas policisë, arrestimi i të riut është bërë në datën 10.06.2018 ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike duke e goditur me grushte nënën e tij, shtetasen Sh.V, 60 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Dhunë në familje” parashikuar nga Neni 130/a/1 i Kodit Penal.
Shtuar më 11/06/2018, ora 09:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori