Arrestohet i kërkuari për vrasje në Itali
Një 34-vjeçar i kërkuar nga drejtësia italiane për vrasje është prangosur nga policia e Durrësit. Mësohet se Elton Balliu ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi ishte dënuar nga drejtësia italiane me 26 vjet burg për veprat penale të vrasjes dhe vjedhjes me armë. /albeu.com/


Shtuar më 11/02/2014, ora 10:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori