Arrestohet i dyshuari kryesor për vrasjen e biznesmenit në Vlorë
Në kuadër të hetimeve për vrasjen e Vasil Dervishaj, policia e Vlorës bën me dije se ka vënë në pranga një nga autorët e dyshuar.

Vasil Dervishaj u vra pak ditë më parë në Vlorë, në orët e vona të natës nga 3 shtetas të cilët e qëlluan me plumb në kokë.

Hetimet vazhdojnë ndërkohë mësohet se dy janë pistat kryesore, vrasja e "Stelës" e kryer nga vëllai i tij, dhe prishja e pazarëve të drogës. /albeu.com/Shtuar më 07/06/2018, ora 09:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori