Arrestohet aktori i njohur Albano Bogdo? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Aktori i njohur i humorit Albano Bogdo është arrestuar?

Ai është fotografuar në hyrje të banesës së tij, teksa policia e ka vënë në pranga dhe po e shoqeron.

Fotot tregojnë Bogdon duke u shoqëruar nga policia e duke zbritur shkallët e shtëpisë së tij.

Banorët e pallatit janë çuditur kur kanë parë aktorin e njohur duke u nxjerrë me forcë nga forcat e policisë.

E vërteta e këtyre fotove është ndryshe.

Albano Bogdo dhe disa aktorë të tjerë humori, janë duke luajtur në një film që do të shfaqet së shpejti. /albeu.com/

Shtuar më 21/09/2017, ora 13:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori