Arrestohet 66 vjeçari në Berat, abuzoi s*ksualisht për muaj me radhë një 16 vjeçar
Një ngjarje e rëndë është regjistruar së fundmi në Berat, ku një 66-vjeçar është arrestuar, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 16-vjeçar.

66 vjeçari është identifikuar si Romeo Oço, dhe dyshohet se ka abuzuar seksualisht për disa muaj me radhë me 16-vjeçarin.

Mësohet se i moshuari ka deklaruar se lidhja ka qenë me dëshirën dhe pëlqimin e të dyve.
Shtuar më 13/09/2020, ora 09:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori