Arrestohet 57-vjeçari, shfytëzonte të miturën për prostituticion
Arkiv
Policia e Tiranës njofton se u bë i mundur arrestimi i 56-vjeçarit Harif Mehmeti, lindur dhe banues në Tiranë pasi u kap në flagrancë gjatë kohës që shfrytëzonte për prostitucion, një vajzë17-vjeçare.

Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua një shumë parash. Materialet hetimore të përpiluara në ngarkim të tij i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për hetime të mëtejshme. /albeu.com/
Shtuar më 16/03/2011, ora 12:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori